Akumulatora perforators MAKITA HR005GM202 40V Max XGT
- Trīs funkciju.
- Lielāks darba spriegums (XGT) ļauj strādāt pie lielākas noslodzes.
- Efektīva antivibrācijas tehnoloģija (AVT).
Apraksts
Motors bez oglītēm.
Specifikācija
| Svars | 7,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 250-500 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 102 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 40 mm |
| Patrona | SDS Max |
| Urbšanas ar dimanta kroni cauruma diametrs betonā | 105 mm |
| Triecienu skaits | 1450-2900 tr./min |
| Trieciena jauda | 8,0 J |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | 2 x 4,0 Ah 40V akumuliatoriai BL4040, greitasis įkroviklis DC40RA, AWS siųstuvas WUT01, D-Šoninė rankena 196792-8, tepalas 198993-4 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.











