Akumulatora SDS MAX perforators MILWAUKEE M18 CHM-902C
Pirmais pasaulē 18 V SDS MAX bezoglīšu perforators. Ar jaudu līdzinās elektriskajam instrumentam.
Apraksts
Ar jaudīgu trieciena mehānismu tiek radīta 6,1 J trieciena enerģija.
Milwaukee® projektēts un ražots bezkontakta motors POWERSTATE™.
REDLINK PLUS™ viedā sistēma nodrošina progresīvāko digitālo aizsardzību pret pārāk lielu noslodzi, kas tiek izmantota instrumentos, akumulatoros un kas unikāli palielina instrumenta darbības efektivitāti pie noslodzes.
Akumulators REDLITHIUM-ION salīdzinājumā ar citām litija jonu tehnoloģijām darbojas līdz 2,5 reizēm ilgāk, uzkrāj līdz 20 % vairāk enerģijas, izceļas ar līdz 2 reizēm ilgāku ekspluatācijas laiku, labāk darbojas pat temperatūrā, kas sasniedz -20°C.
Metāla reduktora korpuss sniedz iespēju optimāli iemontēt zobratus – paildzina ekspluatācijas ilgumu.
Divi darba režīmi: urbšana, urbšana ar triecienu.
FIXTEC sistēma ļauj ātri un neizmantojot instrumentus nomainīt patronu.
Specifikācija
| Svars | 6,7 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 9,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 40 mm |
| Patrona | SDS Max |
| Trieciena jauda | 6 |
| Tips | Divu funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Akumulatori 2x9,0 Ah, lādētājs 100 min |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions


