Akumulatora naglotājs MAKITA PT001GZ 40V MAX XGT
- Paredzēts iekšējai apdarei, grīdlīstes uzstādīšanai, griestu apdares profila uzstādīšanai utt.
- Lieliska izvēle precīzam un efektīvam darbam.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Aprīkots ar dziļuma regulēšanas ritenīti.
Ļauj sasniegt augstas kvalitātes apdari.
Šauj gan vertikāli, gan horizontāli.
Ar vienu akumulatora uzlādi (BL4025) iespējams iedzīt 6000 naglu.
Lai nodrošinātu labāku redzamību, ir LED apgaismojums.
Mehānisms atvieglo garu naglu iedzīšanu, iegūstot skaistāku apdari
Ir automātiska izslēgšanās mehānisms, kad magazīnā palikušas 0–3 naglas.
Priekšējās daļas forma nodrošina labāku redzamību.
IP65 klases putekļu un ūdens izturība.
Šauj 23. tipa naglas: 15 mm, 18 mm, 25 mm, 30 mm un 35 mm.
Zemas atsitiena mehānisms ļauj vieglāk iedzīt garus stiprinājumus, nenospiežot naglu, un nodrošina augstu apdares kvalitāti.
XGT® instrumentos un akumulatoros iebūvētais aprīkojums atbalsta digitālo atgriezenisko saiti starp akumulatoru un instrumentu, lai nodrošinātu optimālu instrumenta produktivitāti.
Specifikācija
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 79 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora naglotājs |
| Naglu biezums | 0,6 mm |
| Tapiņnaglu tips | 23 Ga |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





