Akumulatora naglotājs MAKITA 40V MAX XGT BN001GZ 34° 50-90mm
- Paredzēts naglu iedzīšanai līdz 90 mm diametrā.
- Bezoglīšu motors.
- Instruments tiek pārdots bez lādētāja un akumulatora.
Apraksts
Naglas ar D formas galviņu.
Liels iedzīšanas ātrums.
Trieciena raksturlielumi, kas līdzīgi pneimatiskajiem naglotājiem.
Ātrās iedzīšanas funkcija - aptuveni 4 sitieni sekundē.
Iebūvēts darba LED apgaismojums un fona apgaismojuma funkciju.
Iedzīšanas dziļuma regulēšana.
Vienas un nepārtrauktas iedzīšanas režīmi.
Aizsardzība pret nejaušu iedarbināšanu.
Automātiskas iedzīšanas apturēšanas funkcija.
Neslīdošs uzgaļa dizains precīzākai iedzīšanai leņķī.
Redzes logs atlikušo naglu uzraudzībai.
Āķis ērtai piestiprināšanai pie jostas vai konstrukcijām.
XPT tehnoloģija - aizsardzība pret putekļiem un mitrumu.
Specifikācija
| Svars | 5,3 - 6,5 kg |
| Vibrācijas līmenis | 3,6 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 101 dB(A) |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 326 × 186 × 358 mm |
| Tips | Akumulatora naglotājs |
| Naglu magazīnas leņķis | 30 - 34 º |
| Naglu garums | 50–90 mm |
| Naglu biezums | 2,9–3,3 mm |
| Naglu tvertnes ietilpība | 51-58 gab |
| Standarta piederumi | Sešstūra atslēga, plats āķis, uzgaļu adapteris, instrumentu kaste |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.











