Akumulatora naglotājs MAKITA DBN501ZJ
- Bezoglīšu motors.
- Bezpakāpju dziļuma regulēšana.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Čemodāns Makpac Nr. 4 .
Automātiski vai vienreizējas iedzīšanas režīmi.
Divkāršais slēdzis novērš nejaušu iedarbināšanu.
LED apgaismojums darba vietas apgaismojumam.
Automātiska apstāšanās, kad beidzas naglas.
Ergonomisks, ar gumiju pārklāts rokturis.
Jostas āķis atvieglo instrumenta pārnēsāšanu.
XPT tehnoloģija nodrošina izturību pret ūdeni un putekļiem.
Lieliski piemērots iekšdarbu apdarei un citiem naglu iesišanas darbiem.
Specifikācija
| Svars | 2,3 kg |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 93 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 246 x 96 x 301 mm |
| Tips | Akumulatora naglotājs |
| Skavu tips | 18 Ga |
| Naglas garums | 15–50 mm |
| Naglas biezums | 1,2 mm |
| Tapiņnaglu tvertnes tilpums | 110 gab. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pagarinātā garantija līdz 36 mēnešiem ir derīga 30 dienu laikā no iegādes datuma, reģistrējoties vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu servisa centrā |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








