Akumulatora zāles pļāvējs MAKITA LM002GT202 40V MAX XG ar pašgājēja funkciju
- Ar pašgājēja funkciju.
- Tērauda korpuss un izturīgs, salokāms rokturis.
- Lieliski piemērots lielu platību pļaušanai.
Apraksts
Motors bez oglītēm.
4in1 funkcija: pļaušana, savākšana, mulčēšana, izmešana galā.
Integrētas divas ligzdas akumulatoriem. Zāles pļāvējs darbojas ar vienu 40 V MAX XGT akumulatoru un automātiski pārslēdzas pie otra, kad akumulators ir izlādējies.
3 pļaušanas izvēles režīmi: standarta režīms, Soft-No-Load režīms, kad motora ātrums tiek slāpēts, kad samazinās slodze, un klusais režīms.
Pļaušanas augstuma iestatījumi no 20 līdz 100 mm.
WetGuard mitrumaizsardzības tehnoloģija, kas atbilst IPX4 klasei.
Specifikācija
| Svars | 28 kg |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Konteinera tilpums | 70 l |
| Griešanas augstums | 20-100 mm |
| Gājiens | Pašgaitas |
| Tips | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Griešanas platums | 534 mm |
| Standarta piederumi | 2 x 5,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis DC40RC, fiksatorius ašmenų nuėmimui, veržliaraktis 17 |
| Pļaušanas metodes | Savākšana / mulčēšana / izmešana galā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





