Akumulatora zāles pļāvējs EGO Power+ LM1701E, 42cm
- Akumulatora zāles pļāvējs ar bezoglīšu motoru, lieliski der platību līdz 600 m² pļaušanai.
- 30 % klusāks nekā iekšdedzes dzinēja zāles pļāvēji.
- Zāles pļāvējam ir LED lukturi – iespējams pļaut zāli jebkurā diennakts laikā.
Apraksts
Kompakti salokāms – ērti transportēt vai uzglabāt vertikālā stāvoklī.
Nopļauto zāli izmet sānā vai savāc konteinerā.
Regulējams rokturis – trīs pozīcijas.
Darbības laiks ar pilnībā uzlādētu 2,5 Ah 56 V Li-ion akumulatoru: līdz 20 min.
Astoņas pļaušanas augstuma pozīcijas, no 25 līdz 80 mm.
Specifikācija
| Svars | 22 kg |
| Apgriezienu skaits | 3000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,4 m/sek² |
| Trokšņa līmenis | 78 LpA / 95 LwA |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Akumulatora tilpums | 2,5 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 50 min |
| Darbības laiks | līdz 20 min |
| Konteinera tilpums | 55 l |
| Augstuma regulācija | 8 pozīcijas |
| Gājiens | Stumjams |
| Tips | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Griešanas platums | 42 cm |
| Standarta piederumi | 56 V 2,5 Ah Li-ion akumulators, standarta lādētājs |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Izmešana aizmugurē / Savākšana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Akumulatoram – 36 mēn. fiziskām pers., 24 mēn. juridiskām pers. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.








