Akumulatora trimmeris MAKITA UR017GZ 40V MAX XGT
- 3 izvēles ātruma režīmi.
- Pļaušanas platums līdz 330 mm.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Darbojas abos virzienos.
Automātiska apgriezienu kontrole ADT.
Aktīva atsitiena kontrole AFT.
Elektroniska bremze nodrošina drošību un darba produktivitāti.
Darba laiks ar plastmasas asmeņiem un 5,0 Ah akumulatoru – 50 min.
Specifikācija
| Svars | 3,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 3500–5300-6500 apgr./min |
| Stiprinājums | M10 x 1,25 LH |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Jauda | 500 W |
| Roktrura tips | Cilpveida |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Auklas diametrs | 2,0–2,4 mm |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







