Akumulatora trimmeris MAKITA UR002GZ01 40V MAX XGT
- Jaudīgs motors bez oglītēm.
- 3 ātrumi un reversa funkcija nodrošina efektīvu darbu.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ļoti kluss darbs.
Automātiska apgriezienu kontrole.
Ērts velosipēda tipa rokturis.
Instruments aizsargāts no ūdens un putekļiem, strādājot skarbos apstākļos.
Apgriezienu skaitam pēkšņi samazinoties, motors tiek automātiski izslēgts.
Elektroniska bremze nodrošina drošību.
Specifikācija
| Svars | 4,3 kg |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







