Akumulatora ķēdes zāģis MAKITA UC011GZ 40V MAX XGT
- Ērta zāģa lietošana, pateicoties perfekti sabalansētam instrumenta svaram.
- Paredzēts profesionāliem, lieljaudas griešanas darbiem.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Motors bez oglītēm.
Iegremdētas ķēdes vāka skrūves, lai tās nepazustu pēc atskrūvēšanas.
1600 W motora jauda ļauj vienmērīgi griezt baļķus, kuru diametrs ir līdz 300 mm.
Zāģis ir ideāli piemērots būvlaukumiem, dārziem un vasarnīcām.
Zāģī iebūvētas mehāniskās un elektroniskās ķēdes bremzes
Galvenais barošanas slēdzis ar automātiskās izslēgšanas funkciju ietaupa akumulatora enerģiju un novērš nejaušu ieslēgšanu.
"WetGuard" ūdensizturība atbilst IPX4 klasei.
Specifikācija
| Trokšņa līmenis | 102 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 1600 W / 2,2 kW |
| Lentes garums | 35 cm (14") |
| Ķēdes veids | 0,325" 1,1 mm |
| Tips | Akumulatora zāģis |
| Ķēdes ieeļļošanas eļļa tvertnes tilpums | 0,26 l |
| Ķēdes biezums | 1,1 mm / 0,043" |
| Ķēdes solis | .325" |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








