Akum. ķēdes zāģis MAKITA UC004GZ 40V MAX XGT
- Regulējama automātiska ķēdes ieeļļošana.
- Motors bez oglītēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Elektroniska bremze.
Ķēdes spriegošanas skrūve.
Metāla atbalsta zobi stabilam darbam.
Galvenais slēdzis ar automātiskās izslēgšanas funkciju.
Liels eļļas tvertnes vāciņš, vieglākai eļļas papildināšanai.
Lieliski sabalansēts instrumenta svars, tāpēc zāģi viegli vadīt.
Specifikācija
| Trokšņa līmenis | 101 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 1,4 kW |
| Lentes garums | 35 cm |
| Tips | Akumulatora zāģis |
| Ķēdes ieeļļošanas eļļa tvertnes tilpums | 0,2 l |
| Ķēdes solis | 3/8" |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



