Akumulatora dzīvžogu šķēres MAKITA UH021GZ 40V Max XGT
- Ideāli piemērots dzīvžogu un krūmu griešanai.
- Šķērēm piemīt zema vibrācija, zems trokšņu līmenis un neliels svars.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Kompakta un viegla 60 cm gara akumulatora dzīvžogu šķēres.
Piemērots zaru griešanai ar maksimālo biezumu 20 mm.
Aprīkots ar elektronisku bremžu un bloķēšanas funkciju.
Divpusēji, dubulti asmeņi nodrošina efektīvu darbību.
Antivibrācijas, divslāņu korpuss.
Augsts putekļu un mitrumizturības līmenis.
Specifikācija
| Svars | 3,1 - 4,3 kg (ar akumulatoru) |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 91 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1048 x 207 x 185 mm |
| Triecieni minūtē | 4200 kust./min |
| Asmens garums | 600 mm |
| Tips | Akumulatora dzīvžogu šķēres |
| Standarta piederumi | Asmens aizsardzība |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







