Leņķa slīpmašīna MAKITA GA5100
- Regulējams rotācijas ātrums.
- Iebūvēta aizsardzība pret nejaušu aktivizēšanu.
- Lēnās palaišanas funkcija.
Apraksts
Ātruma regulēšana ar ritenīti ļauj izvēlēties nepieciešamo ātrumu ar īpašu precizitāti.
Sānu roktura uzstādīšana abās pusēs.
Pastāvīga ātruma kontrole.
Specifikācija
| Svars | 3,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 2800–11000 apgr./min |
| Stiprinājums | M14 |
| Vibrācijas līmenis | 7,8 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 96 dB (A) |
| Jauda | 850 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 298 x 140 x 111 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | 22,23 mm |
| Vada garums | 2,5 m |
| Maksimālais griešanas dziļums | 33 mm |
| Standarta piederumi | Diska aizsardzība |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






