Akumulatora putekļsūcējs MAKITA VC013GLZ 40V MAX XGT
- Sūkšanas jauda tiek regulēta ar ritenīti.
- Bezoglīšu motors.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Paredzēts gan sausai, gan mitrai sūkšanai (nepieciešams papildu filtrs mitrai sūkšanai).
Akumulatora uzlādes līmeņa indikators.
Aizsardzība pret ūdeni un putekļiem, darbam ārā un sliktos laika apstākļos (XPT).
Saderīgs ar AWS tehnoloģiju, kas ļauj automātiski iedarbināt sūkni, sinhronizējot to ar instrumenta slēdzi.
Specifikācija
| Svars | 4,3 kg |
| Trokšņa līmenis | 75 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 400 x 251 x 282 mm |
| Ūdens tvertnes tilpums | 4,5 l |
| Tips | Akumulatora putekļu sūcējs |
| Putekļu maisa tilpums | 7,5 l |
| Maks. gaisa plūsma | 2,0 m³/min |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Nosūkšanas caurules diametrs | 28 mm |
| Šļūtenes garums | 0,5 - 2 m |
| Standarta piederumi | Sausā putekļsūcēja filtrs, priekšfiltrs, plecu siksna |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







