Putekļu sūcējs NILFISK VP400 Hepa XEC EU
- Uzticams, profesionāls putekļsūcējs ikdienas lietošanai.
- Zems trokšņu līmenis.
- Slēgta vada uztīšanas sistēma, atvieglo vada uzglabāšanu.
Apraksts
Sūkņa ražošanā tika izmantota 30% pārstrādāta plastmasa.
Šim putekļu sūcējam ir ļoti zems trokšņu līmenis, kas padara to par lielisku izvēli biroju, reģistratūru, veikalu, viesnīcu numuru un citu telpu uzkopšanai, kur klusums ir īpaši svarīgs.
Tā nelielais svars ļauj viegli pārvietoties no vienas vietas uz citu.
Sūkņa konstrukcija ir rūpīgi izstrādāta, pievēršot uzmanību ergonomikai un vides drošībai.
Sūknim ir vada uzglabāšanas sistēma, kas padara sūkņa lietošanu vēl ērtāku.
10 l putekļu maisiņa ietilpība – labākā savā klasē.
15 metrus garš vads.
Specifikācija
| Svars | 5,5 kg |
| Trokšņa līmenis | 51 dB(A) |
| Jauda | 700 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 398 x 340 x 395 mm |
| Spriegums/frekvence | 220–240 V /50–60 Hz |
| Filtra platums | 2400 cm² |
| Vakuums | 220 mbar |
| Gaisa debits | 1920 l/min |
| Vada garums | 15 m |
| Standarta piederumi | Putekļu maisiņš, HEPA filtrs, alumīnija caurule, D32 šļūtene, birste, grīdas uzgalis, spraugu uzgalis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





