Magnētiskais urbšanas darbgalds FEIN KBU 35 PQW
- Mazs, bet jaudīgs.
- Iestatītā ātruma atmiņas funkcija.
- Integrēta dzesēšanas šķidruma tvertne.
Apraksts
Pastāvīgs magnēts ļoti drošam darbam augstumā, kvalitatīva vada aizsargšļūtene.
Griežas pulksteņa rādītāja virzienā un pretēji pulksteņa rādītāja virzienam.
Īpaši šaurs integrēts magnēts.
Slīpuma sensors.
Instruments ar īpaši plašu urbšanas darbu diapazonu.
Kompakts un viegls instruments ar lielu griezes momentu.
Rokturis var tikt montēts abās darbgalda pusēs.
Specifikācija
| Svars | 12,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 130–520 apgr./min |
| Reversa funkcija | Ir |
| Patrona | 3/4" |
| Spriegums/frekvence | 1010 W |
| Kabeļa garums | 4 m |
| Pamatnes izmēri | 195 x 70 mm |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar kroņiem | 35 mm |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar urbjiem | 16 mm |
| Darbvārpstas solis | 260 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).





