Magnētiskais urbšanas darbgalds FEIN KBU 35 MQW
- Mazs, bet jaudīgs.
- Integrēta dzesēšanas šķidruma tvertne.
- Liels magnētiskās vilces spēks.
Apraksts
Griežas pulksteņrādītāja virzienā un pretēji pulksteņrādītāja virzienam.
Ļoti izturīga instrumenta konstrukcija.
Lokana motora vada aizsardzība.
Lielas jaudas motors un optimizēts svars, darbgaldam raksturīga liela ātruma stabilitāte, ir uzticams, nodrošina ekonomisku darbu.
Rokturis var tikt montēts abās darbgalda pusēs.
Specifikācija
| Svars | 11 kg |
| Apgriezienu skaits | 130–520 apgr./min |
| Patrona | 3/4 Weldon |
| Jauda | 1,1 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 275 x 188 x 338 mm |
| Pamatnes izmēri | 175 x 80 mm |
| Maksimālais urbšanas dziļums tēraudā | 50 mm |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar kroņiem | 35 mm |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar urbjiem | 18 mm |
| Darbvārpstas solis | 260 mm |
| Standarta piederumi | Dzesēšanas šķidruma tvertne, stiprināšanas siksna, koferis, centrēšanas adata, piederums skaidu noņemšanai, aizsargs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).




