Magnētiskā urbšanas-frēzēšanas mašīna BDS MAB 825 KTS
- Jaudīgs motors un četru pārnesumu transmisija lielām urbšanas prasībām.
- Aizsardzība pret pārslodzi.
- Griezes momenta regulators.
- Apgriezienu regulators.
- Magnēta indikators.
- Oglīšu nodilšanas indikators.
- Reversa funkcija.
- Integrēta eļļas tvertne.
- Pastāvīga ieeļļošana.
- Magnēta izmēri: 220x220x54 mm.
Specifikācija
| Svars | 58 kg |
| Apgriezienu skaits | I: 40–110 apgr./min, II: 65–175 apgr./min, III: 140–360 apgr./min, IV: 220–600 apgr./min |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Reversa funkcija | Ir |
| Patrona | 19 mm Weldon, konusa stiprinājuma veids MK3 |
| Jauda | 1800 W |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Vītnes griešana tēraudā | līdz M30 |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar kroņiem | 12–80 mm (garš kronis: 30 mm); 12–80 mm (garš kronis: 55 mm) |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar urbjiem | līdz 31,75 mm |
| Darbvārpstas solis | 255 mm |
| Maks. rimmēšanas diametrs | 31,75 mm |
| Maks. zeņķēšanas diametrs | 50 mm |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt




