Leņķa urbjmašīna BDS MAB 155
- Kompaktais korpuss un vieglais svars ļauj izmantot MAB 155 dažādos mobilos uzdevumos, kā arī dažādās grūti pieejamās vietās.
- Ērts un ergonomisks urbja un magnēta slēdžu izvietojums.
- Automātiska iekšējā eļļošana.
Specifikācija
| Svars | 11 kg |
| Apgriezienu skaits | 400 apgr./min. |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Patrona | 19 mm Weldon |
| Jauda | 1080 W |
| Pamatnes izmēri | 80 x 160 x 36,5 mm |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar kroņiem | 12-35 mm |
| Darbvārpstas solis | 39 mm |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |


