Magnētiskais urbšanas darba galds BDS MABasic 850
Specifikācija
| Svars | 24 kg |
| Apgriezienu skaits | 110/175/245/385 apgr./min. |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Patrona | 19 mm Weldon, konusa stiprinājuma veids MK3 |
| Jauda | 1800 W |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Pamatnes izmēri | 110x220x54 mm |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar kroņiem | 12–75 mm (ar 30, 55 un 110 mm kroņiem) |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar urbjiem | līdz 31,75 mm |
| Darbvārpstas solis | 255 mm |
| Standarta piederumi | Stiprināšanas ķēde, tapa ZAK 075, seškantes 4 mm atslēga urbšanas kroņu stiprināšanai, dzesēšanas tvertne, koferis |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt




