Akumulatora kniežu uzgriežņu kniedētājs GESIPA FireBird Pro CAS
- Vienkārša un droša vītņoto kniežu ieskrūvēšana.
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Elektroniska kustību noteikšana.
Apraksts
Automātiska atslēgšanās.
Ātra vītņotas serdes nomaiņas sistēma.
Triecienizturīgs korpuss, ērts un līdzsvarots ergonomisks rokturis.
Specifikācija
| Svars | 2,4 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Paredzētais izmantošanas veids | Alumīnija kniedes līdz M10, tērauda – līdz M8, nerūsējošā tērauda – līdz M6. |
| Jauda | 15000 N |
| Gājiens | 10 mm |
| Tips | Akumulatora kniedētājs |
| Standarta piederumi | 2 x 2,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis L-Boxx, kniedēšanas sprauslas M6, M4 un M5, sešstūru atslēga, atslēga SW24/27 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


