Vītņu kniedes MASTERFIX M04 CO 0.5-3.0, 100gab.
- Vītņu kniedes ar atvērtiem galiem.
- Izgatavotas no tērauda, cinkotas.
Specifikācija
| Garums | 11 mm |
| Daudzums iepakojumā | 100 gab. |
| Griezes moments | 40 Nm |
| Vilkšanas jauda | 1,660 N |
| Plēšanas spēks | 7,840 N |
| Kniedējamo materiālu biezums | 0,5-3,0 mm |
| Kniedes cepurītes augstums | 1,1 mm |
| Kniedes cepurītes diametrs | 10 mm |
| Apakšējās daļas diametrs | 5,9 mm |





