Darbnīcas LED lampa KS TOOLS
- 150 lm gaismas jauda, darbības laiks līdz 3,5 stundām.
- Putekļdrošs — IP20.
- Gumijots, triecienizturīgs korpuss.
Apraksts
Uzlādējas caur USB portu, uzlādes laiks - 2,5 stundas.
180° salokāms magnētiskais statīvs.
Jostas klipsis.
Specifikācija
| Svars | 132 g |
| Akumulatora spriegums | 3,7 V |
| Akumulatora tilpums | 1200 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 3 W COB LED +1 W LED |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 155x40x20 mm |
| Darbības laiks | 3,5 st. |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | IP20 |
| Gaismas daudzums | 150/60 lm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |





