Leņķa slīpmašīna BOSCH GWS 17-125 S 1700W
- Plānā korpusā sasniegta liela instrumenta jauda, viegli vadīt instrumenti.
- Integrēta KickBack kontrole, Restart aizsardzība un antivibrācijas rokturis.
- Ventilācijas atveres korpusa galā un putekļu filtrs maksimāli aizsargā metāla slīpēšanas darbu laikā.
Apraksts
Instruments paredzēts metāla, betona, ķieģeļu un flīžu slīpēšanai un griešanai.
Pastāvīga ātruma uzturēšanas, lēnā starta funkcijas un aizsardzība pret pārslodzi.
Ātra un īpaši ērta darbība.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 2800-11500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,4-5,2 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 103 dB(A) |
| Jauda | 1,7 kW |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Antivibrācijas rokturis, diska aizsargs, aizsargs metāla griešanas darbiem, putekļu filtrs, atslēga, apakšējais diska flancis, piespiešanas uzgrieznis |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.





