Leņķa slīpmašīna BOSCH GWS 14-125 1400W
- Liela produktivitāte un komforts.
- Labāka aizsardzība no putekļiem – mašīnas galā ir gaisa izplūdes atveres.
- Slīpē un griež metālu, betonu, ķieģeļus un flīzes.
Apraksts
„KickBack Control” funkcija un aizsardzība pret nulles spriegumu nodrošina drošību.
Mazs sānu rokturis ar vibrācijas kontroli.
Instruments ir kompakts, izturīgs un labi aizsargāts pret putekļiem.
Jaudīgs 1400 W motors ļauj ātrāk un ērtāk strādāt.
Saderīgs ar „Bosch” putekļu izvilkšanas sistēmām „GDE 125 EA-T Professional” un „GDE 115 / 125 FC-T Professional”.
Pastāvīga ātruma, lēnā starta un aizsardzības pret pārslodzi funkcijas.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 11500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 3,2–5,7 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 103 dB(A) |
| Jauda | 1,4 kW |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Papildu rokturis, aizsargvāciņš, plastmasas griešanas aizsargs ar piespiedēju, uzgriežņu atslēga, adaptera savienojums, uzgrieznis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/







