Kampinis šlifuoklis MAKITA GA9080X1
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 6600 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 103 dB(A) |
| Jauda | 2700 W |
| Diska diametrs | 230 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Vada garums | 2,5 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Elektrības spriegums | 230 V |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







