Akumulatora tējkanna MAKITA 40V MAX XGT 0,8L
- Kompakta un droša elektriskā tējkanna.
- 800 ml ietilpība ir optimāla izvēle ikdienas lietošanai mājās vai darba vidē.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Īpaša aizsardzības sistēma samazina karstā ūdens izšļakstīšanās risku, ja tējkanna tiek nejauši apgriezta otrādi.
Dubulto sienu konstrukcija palīdz ilgāk saglabāt siltumu iekšpusē, bet ārējā virsma paliek vēsāka, padarot lietošanu drošāku un samazinot apdegumu risku.
Automātiska izslēgšanās pēc ūdens vārīšanās.
Tējkanna automātiski izslēdzas, ja tajā nav ūdens.
Ūdens vārīšanās laiks ir aptuveni 8 minūtes, ja sākotnējā ūdens temperatūra ir 23° C.
Verdoša ūdens daudzums ar dažādām baterijām:
1 x BL4020 = 0,4 l
1 x BL4025 = 0,5 l
1 x BL4040 = 0,9 l
1 x BL4050F = 1,2 l
2 x BL4020 = 0,9 l
2 x BL4025 = 1,0 l
2 x BL4040 = 1,8 l
2 x BL4050F = 2,4 l
PDC1200 = 9,7 l
Specifikācija
| Svars | 2,09 kg |
| Garums | 233 mm |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tilpums | 0,8 l |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







