Akumulatora slaucīšanas mašīna MAKITA VS001GZ 40V MAX XGT
- Savāc aptuveni 90% jebkura izmēra putekļu vai gružu.
- Tīrīšanas platums ar sānu birsti - 650 mm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Standarta sūkšanas režīms.
Divas regulējama augstuma galvenās birstes, kas atrodas mašīnas apakšā, ļauj savākt smalkas putekļu daļiņas un lielus gružus, piemēram, 500 ml pudeles.
Vienkārša galveno birstu uzstādīšana bez instrumentiem.
Ūdensizturība IPX4
Salokāmais rokturis ļauj novietot mašīnu vertikāli un nodrošināt kompaktumu.
Samazināta birstu savākto putekļu izkliede.
Iebūvēts HEPA filtrs ar vibrācijas funkciju, kas novērš filtra aizsērēšanu un noņem pielipušos putekļus.
Regulējama augstuma sānu birste mašīnas labajā pusē ir viegli nomaināma un uzstādāma bez papildu instrumentiem.
Sānu suku var izmantot, lai notīrītu sienu malas. Tas ir savienots ar galveno birstu rotāciju.
Tīrīšanas platums atbilst standarta durvju platumam (līdz 800 mm).
LED apgaismojums nodrošina labu redzamību tumšās vietās, piemēram, noliktavās.
Galvenās un sānu birstes griešanās ātrumu var pārslēgt (standarta / klusais) atkarībā no darba vides.
Viegli pārnēsājams un transportējams, pateicoties iebūvētajam ērtajam rokturim.
Specifikācija
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 70 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Tīrīšanas platība ar /bez sānu birstes | 650/480 mm |
| Konteinera tilpums | 24 l |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Galvenā slota (garums x platums) | 480 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





