Akumulatora pūtējs MAKITA AS001GZ 40V MAX XGT
- Ierīce pielāgota profesionāliem un sadzīves darbiem.
- Pūtējs piemērots gan piepūšanai, gan gaisa izsūkšanai.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ērts, kompakts un viegls akumulatora pūtējs.
Ar šo pūtēju/sūcēju iespējams izsūkt gaisu no dažādām tvertnēm, cauruļvadiem, piepūšamiem baseiniem, kā arī iespējams piepūst matračus, rotaļlietas u. c.
Iespējams izvēlēties 4 dažādus gaisa plūsmas režīmus.
Ir bloķēšanas poga, kura ļauj pūtēju izmantot nepārtraukti.
Integrēta LED lampiņa.
Komplektācijā ir 5 dažādi uzgaļi.
Pūtēja barošanai nepieciešams XGT® akumulators.
XGT® instrumentos un akumulatoros tiek uzturēta digitāla atgriezeniskā saikne starp akumulatoru un instrumentu, tā iegūstot maksimālu efektivitāti.
Specifikācija
| Svars | 1,5–2,5 kg ( svars ar akumulatoru) |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 79 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 175 - 182 x 94 x 248 - 332 mm |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Maks. gaisa plūsma | 1,1 m³/min |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.
















