Akumulatora betona vibrators MAKITA VR003GZ 40V MAX XGT
- Pastāvīga ātruma kontrole nodrošina stabilu būvmateriālu sablīvēšanos.
- Divi darbības režīmi.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Paredzēts profesionāļiem.
Tiek nodrošināts lielāks vibrācijas diametrs nekā priekšgājējiem.
Vibrācija tiek pārnesta uz plašāku diapazonu, tādējādi uzlabojot sagataves blīvumu.
Motors bez oglītēm.
Savietojami elastīgie uzgaļi: Ø32 – 1,2 m; Ø32 – 1,7 m vai Ø32 – 2,4 m.
Divi darbības režīmi: jaudas režīms un parastais režīms.
Jaudas režīms - dažādiem betona darbiem, piemēram: māla grīdām, stabiem, plaknes pamatiem.
Normālais režīms – lieliski piemērots mazu dobumu aizpildījuma sablīvēšanai, piemēram: kāpņu apdarei, pagaidu būvkonstrukciju atvērumu aizvēršanai, kad nepieciešams, lai betons neizplūstu no veidnes.
Slēdža pārsegs aizsargā mēlīti no būvmateriālu, piemēram, betona, pielipšanas un sacietēšanas.
XPT tehnoloģija (eXtreme Protection Technology) aizsargā instrumenta iekšējo mehānismu no ūdens un putekļiem un ļauj tam darboties skarbos apstākļos.
Kāta garums ir 1200-2400 mm.
Vibrācijas uzgaļa diametrs – 28–38 mm.
Specifikācija
| Vibrācijas līmenis | 4,9 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 80 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Triecieni minūtē | 12000-15500 jud./min. |
| Tips | Dziļumvibrators |
| Lokanās vārpstas garums | 1,2 m |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







