Akumulatora ripzāģis MAKITA HS012GZ 40V MAX XGT
- Motors bez oglītēm.
- Saderīgs ar automātisko bezvadu putekļu nosūkšanas sistēmu (AWS).
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Piemērots profesionāliem griešanas darbiem.
Īpaši viegla instrumenta konstrukcija.
40 % lielāka griešanas jauda nekā ar parasto 18 V modeli.
Automātiski tiek uzturēts vienāds griešanas ātrums pie lielas slodzes.
Liela griešanas un slīpas griešanas spēja 45° leņķī.
Specifikācija
| Svars | 4,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 5200 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 1300 |
| Diska diametrs | 165 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 30 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 57 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 41 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







