Akumulatora ripzāģis MAKITA HS004GM201 40V Max XGT
- Īpaši ātrs un tīrs griezums.
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Jauna XGT sistēma - augstāks spriegums, lielāka jauda lielākām slodzēm.
Apraksts
Piemērots lietošanai ar Makita lineālu.
XPT tehnoloģija - aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Aizsardzība pret pārslodzi.
Automātiska bezvadu putekļu nosūkšanas sistēma (AWS)
Elektroniskās bremzes efektīvai un drošai darbībai.
LED apgaismojums.
Specifikācija
| Svars | 4,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 6000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 190 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Standarta piederumi | 40 V Max XGT 4,0 Ah akumulators, ātrais lādētājs DC40RA |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



