Akumulatora finierzāģis MAKITA JV001GZ 40V MAX XGT
- Regulējams ātrums ar ritenīti.
- Piemērots kokam, metālam, plastmasai un gumijai.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Manevrējams, piemērots darbam virs galvas.
Enerģiju taupošs motors bez oglītēm.
Tiek garantēts precīzs griezums.
Integrēts nemainīgs ātrums, viegls starts un svārsta funkcija.
Ērts darbs, pateicoties instrumenta vieglajam svaram un ergonomiskajam rokturim.
Viegls un ātrs zāģa asmens nomaiņa bez papildu instrumentiem.
Laba griešanas redzamība un tīra griešanas līnija, pateicoties dzesēšanas gaisa kanāliem, kas pūš zāģskaidas.
Ieslēgšanas / izslēgšanas poga nodrošina nepārtrauktu un drošu darbību.
Specifikācija
| Vibrācijas līmenis | 4,8 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 98 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 135 mm |
| Zāģēšanas dziļums tēraudā | 10 mm |
| Gājiena garums | 26 mm |
| Triecieni minūtē | 0-800/3500 jud./min. |
| Zāģēšanas leņķis | 45 ° |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Funkcionālums | svārsta kustība |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
| Griešanas dziļums alumīnijā | 20 mm |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







