Akumulatora zobenzāģis BOSCH GSA 18V-28 LB Solo
- Lieliska jaudas un svara attiecība nodrošina mazāku nogurumu, strādājot jebkurā pozīcijā.
- Piemērots darbam ar metālu, koku, plastmasu un izolācijas materiāliem.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
BITURBO Brushless tehnoloģija nodrošina maksimālu instrumenta zāģēšanas produktivitāti, kura ir pilnībā līdzvērtīga elektriskajiem 1100 W instrumentiem.
Viegla un ērta asmens fiksācija bez papildu instrumentiem.
Piemērots izmantošanai ar AMPShare un BOSCH Profesional 18 V akumulatoriem un lādētājiem.
Apvēršot instrumentu, ērti griezt tuvu sienai.
Ergonomiska, izliekta augšējā roktura daļa nodrošina ērtu turēšanu dažādās pozīcijās.
Stiprināšanas āķis ļauj instrumentu ērti pakārt darba vietā.
Specifikācija
| Svars | 3,2 kg (bez akumulatora) |
| Vibrācijas līmenis | 23,1 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 97 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 450 x 96 x 170 mm |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 230 mm |
| Triecieni minūtē | 2900 jud./min. |
| Gājiens | 28 mm |
| Tips | Zobenzāģis |
| Standarta piederumi | Koferis, 1 x asmens koksnei, 1 x asmens metālam |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
| Griešanas dziļums metālā | 150 mm |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.










