Leņķa slīpmašīna BOSCH GWS 18V-8 1x4.0Ah GAL1840, CC
- Ar 800 W jaudu.
- Ērts lietošanā, pateicoties kompaktajai un vieglajai konstrukcijai.
- Piemērots armatūras, metāla lokšņu, PVC, flīžu un vieglo metālu griešanai.
Apraksts
Nodrošina lielāku darba efektivitāti, pateicoties ātrai griešanai.
Optimizēts darbības laiks ar vienu uzlādi nodrošina ilgāku darba laiku.
Ir drošības funkcija.
Ergonomisks rokturis nodrošina ērtu lietošanu un samazina nogurumu darbības laikā.
Saderīgs ar Bosch putekļsūcējiem.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 11000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Akumulators GBA 18V 4.0Ah, atbalsta atloks, ātrais lādētājs, aizsargpārsegs, fiksācijas uzgrieznis, papildu rokturis, divu caurumu uzgriežņu atslēga, pārnēsāšanas kaste. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.






