Akumulatora taisnā slīpmašīna FEIN AGSZ 18-280 LBL AS
- Liels griešanas dziļums efektīvai griešanai, slīpēšanai un frēzēšanai.
- Bezoglīšu motors.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Integrēts LED apgaismojums.
Ērta instrumentu maiņa.
Motoru aizsargā pilnībā noslēgts korpuss, kas to efektīvi izolē no keramikas un minerālu putekļiem.
Vienmērīga elektroniskā ātruma kontrole ļauj instrumentu pielāgot plašam abrazīvu un materiālu klāstam.
Zema vibrācija, pateicoties neatkarīgiem gultņiem un četriem papildu vibrācijas slāpētājiem.
Aizsardzība pret atkārtotu ieslēgšanos, elektroniskā pārslodzes aizsardzība.
Tievais roktura apkārtmērs, mazais svars un labais līdzsvars nodrošina ātru un ērtu darbu bez noguruma.
Garais un plānais korpuss atvieglo dziļu griezumu veikšanu, piemēram, iekšējo cauruļu slīpēšanu.
Saderīgs ar visiem 18 V AMPShare ProCORE akumulatoriem un lādētājiem.
Specifikācija
| Svars | 1,77 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 9000-28000 aps./min. |
| Trokšņa līmenis | 93,3 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Patrona | 8 mm |
| Diska diametrs | 50 mm |
| Tips | Gala slīpmašīna |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 3 mēnešu laikā no iegādāšanās piereģistrējot https://warranty.fein.com/, instrumentam garantija tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).


