Bezvadu leņķa slīpmašīna MILWAUKEE m18 BLSAG125XPD-402X
- Jaudīgs, optimizēts griešanai
- Kompakts un viels.
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
Apraksts
Iebūvēta aizsardzība pret automātisko palaišanu un muguras traumām.
FIXTEC sistēma nodrošina vienkāršu griešanas disku nomaiņu bez papildu instrumentiem.
Putekļu siets novērš netīrumu iekļūšanu instrumentā un paildzina motora darbmūžu.
Roktura plānais dizains atvieglo darbu.
Redlithium™ akumulators un Redlink™ elektronika nodrošina jaudu un izturību.
Piemērots visiem „MILWAUKEE“ 18 V akumulatoriem un lādētājiem.
Specifikācija
| Svars | 2,4 kg (ar 4,0 Ah akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 11000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Maksimālais griešanas dziļums | 33 mm |
| Standarta piederumi | 2 x M18 4,0 Ah akumulatori, lādētājs, asmens aizsargs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions






