Akumulatora taisnā slīpmašīna MAKITA 40V MAX XGT GD002GZ
- Bezoglīšu motors.
- Regulējams ātrums.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ar 8 mm (1/4") patronu.
Ergonomisks, šaurs korpuss.
Elektroniskās bremzes.
Lēnais starts.
Aizsardzība pret nejaušu aktivizēšanu.
LED darba gaismas diode uzlabo redzamību šaurās vietās.
Pastāvīga ātruma kontrole.
„XPT“ aizsardzība pret ūdeni un putekļiem skarbos darba apstākļos.
Aktīvās atsitiena vadības (AFT) rīks izslēdzas, ja dažādu iemeslu dēļ ātrums pēkšņi samazinās.
Bīdāms slēdzis ar bloķēšanas funkciju.
Spoles bloķēšana, var bloķēt ar pogu, lai mainītu piederumus.
Specifikācija
| Svars | 2,2–3,4 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 7000-29000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 14,6 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 91 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Patrona | 8 mm (1/4") |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 458 x 85 x 134 mm |
| Tips | Gala slīpmašīna |
| Standarta piederumi | Atslēga, 6 mm bloķēšanas uzmava (skava) |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





