Akumulatora leņķa slīpmašīna MAKITA GA047GZ02 40V Max XGT
- Īpaši drošs un uzticams.
- Bezsuku motors.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ieslēgšana ar sviru.
Atsitiena gadījumā drošības sistēma izslēdz instrumentu.
Lēnā palaišana un aizsardzība pret nejaušu atkārtotu ieslēgšanos.
Aprīkots ar elektrisko bremzi.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 8500 apgr./min |
| Stiprinājums | X-LOCK |
| Garums | 418 mm |
| Vibrācijas līmenis | 1,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 92 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | 125 mm disks, sānu rokturis, aizsargapvalks |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




