Akumulatora urbjmašīna MAKITA DF001GM201 40V Max XGT
- Ļoti jaudīga urbjmašīna-skrūvgriezis sarežģītu uzdevu veikšanai.
- Jauna XGT sistēma – lielāks spriegums, vairāk jaudas lielākai noslodzei.
- Elektroniska griezes momenta iestatīšana.
Apraksts
Atsitiena kontrole (AFT) – automātiski izslēdz motoru, ja kāda iemesla dēļ pēkšņi samazinās motora apgriezieni.
Sānu rokturis ļauj lieliski vadīt instrumentu ar lielu griezes momenti.
Elektriska motora bremze.
XPT tehnoloģija – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Motors bez oglītēm.
Specifikācija
| Svars | 2,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–650/ 0–2600 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 95 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 20 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 102 mm |
| Maks. griezes moments | 115/60 Nm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 182x86x274 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2x4,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







