Akumulatora trieciena uzgriežņu atslēga MILWAUKEE M12 FCIWF12G3-502X
- Augsts griezes moments – 745 Nm
- Ar izcilu jaudu un vieglu svaru
- 4 dažādi ātruma un griezes momenta iestatījumi
Apraksts
Maksimāla daudzpusība ir garantēta.
Viegli regulēt ātrumu ar vienu roku.
Trīs gaismas diodes nodrošina labu apgaismojumu darba vietā.
Motors bez oglītēm.
Piemērots lietošanai ar visām MILWAUKEE 12V baterijām.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 1,5 kg (ar 5,0 Ah akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0–930/1300/2100/3000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 542 Nm |
| Atskrūvēšanas moments | 745 Nm |
| Triecienu skaits | 0–1500/3000/3300 tr./min |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M16 |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2 x 5,0 Ah akumulatori, lādētājs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




