Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DLX2527TJ
Komplektā ietilpst: akumulatora urbjmašīna DDF489, akumulatora trieciena skrūvgriezis DTD173 2 x 5,0 Ah akumulatori, ātrais lādētājs, MAKPACT korpuss Nr. 3
Apraksts
Akumulatora skrūvgriezis-urbjmašīna MAKITA DDF489
- 2 izvēles ātrumi.
- Kompakta, viegli manevrējama.
- Piemērots intensīvai vidējas slodzes atskrūvēšanai un intensīvai urbšanai.
| Svars | 1,8-2,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-550/1800 aps./min. |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 74 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs kokā | 38 mm (ar urbjmašīnu) , 51 mm (ar frēzi) |
| Maks. griezes moments | 40/73 Nm |
| Patrona | 1,5-13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 174 x 81 x 261 mm (ar 6,0 Ah akumulatoru) |
Akumulatora trieciena skrūvgriezis MAKITA DTD173
- Slaids korpuss, liela jauda
- Viegli lietojami režīmi
- Samazināta plaukstas locītavas noslodze darba laikā
| Svars | 1,2-1,5 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0-1100/2100/3200/3600 aps./min. |
| Vibrācijas līmenis | 12,9 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 108 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 180 Nm |
| Patrona | 1/4" |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 111 x 81 x 234 mm (ar 6,0 Ah akumulatoru) |
| Skrūves pagriešanas diametrs | M4-M8 |
| Uzgriežņa pagriešanas diametrs | M5-M16 |
| Rūdīta uzgriežņa pagriešanas diametrs | M5-M14 |
| Kustību skaits | 0-1100/2600/3600/3800 jud./min. |
| Griezes moments | 20/50/170 Nm |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x 5,0 Ah akumulatori, ātrās uzlādes lādētājs MAKPACT, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




