Akumulatora skrūvgriezis-urbjmašīna FLEX DD 2G 10,8V LDBC
- Ātras darbības elektroniskā bremze.
- 2 ātrumu augstas kvalitātes, maza un ērta urbjmašīna/skrūvgriezis.
- Elektroniskā vadības sistēma ‐ aizsargā instrumentu, palielina efektivitāti un kalpošanas laiku.
Apraksts
Aprīkots ar slēdža bloķēšanas funkciju.
Ergonomisks, neslīdošs, mīksts rokturis.
Integrēta LED gaisma.
Akumulatora uzlādes līmeņa indikators.
Plastmasas satvērējs ar automātiskas bloķēšanas funkciju.
Specifikācija
| Svars | 0,875 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-350 / 0-1300 apgr./min. |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,5 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 25 mm |
| Maks. griezes moments | 17/34 Nm |
| Reversa funkcija | Ir |
| Patrona | 0,8–10 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x 2,5 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





