Bezvadu urbjmašīna-skrūvgriezis BOSCH GSR 18V-65 SOLO CT
- Uzticams un izturīgs.
- Jaudīgs 63 Nm griezes moments nodrošina veiktspēju.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ideāli piemērots sarežģītiem darbiem.
Jaudīgu sniegumu nodrošina bezoglīšu motors.
Paredzēts koka urbšanai ar maksimālo diametru 35 mm, metāla urbšanai līdz 13 mm un rotējošām skrūvēm līdz 10 mm diametrā.
Pārslēdzama „KickBack Control“ atsitiena kontrole nodrošina uzticamu aizsardzību un kontroli.
Divas LED lampiņas nodrošina maksimālu darba zonas apgaismojumu.
Profesionāls dizains ar bezatslēgas 1,5–13 mm urbjpatronu nodrošina kvalitatīvu darbu.
Piemērots visiem Bosch Professional 18 V akumulatoriem un lādētājiem.
Specifikācija
| Svars | 1,06 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 0–550 / 2100 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 35 mm |
| Urbuma diametrs metālā | 13 mm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 209 x 166 x 77 mm |
| Griezes moments | 31/63 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Iepakojums | kartona kaste |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/




