Akumulatora pagarināta tirkšķatslēga MILWAUKEE M12 FHIR38LR-0
- Sastiprināts mehānisms, liels darba ātrums un produktivitāte.
- Lieliski piemērots automašīnu mehāniķiem, apkopes un remonta speciālistiem.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Piemērots profesionālai lietošanai.
19 mm galva un pagarināts korpuss lieliski piemērots, lai sasniegtu grūti aizsniedzamas vietas.
Augstas kvalitātes gumijas rokturis izturīgs pret koroziju un nodrošina lielu ērtumu.
LED lampiņas apgaismo darba vietu, bet iemontēts enerģijas mērītājs rāda atlikušo darbības laiku.
Motors bez oglītēm.
Viedā sistēma REDLINK PLUS™ nodrošina progresīvu digitālo instrumenta un akumulatora aizsardzību pret pārslodzi un instrumenta ekspluatācijas īpašības pie slodzes.
REDLITHIUM™ akumulators izceļas ar labāku konstrukciju, elektroniku, efektīvumu, kas nemazinās, un nodrošina ilgāku darbības laiku, tāpēc iespējams ilgāk strādāt.
Der visi MILWAUKEE 12 V akumulatori un lādētāji.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 3/8" |
| Svars | 1,1 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0-450 apgr./min |
| Garums | 363 mm |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 47 Nm |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Funkcionālums | Leņķa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions









