Akumulatora urbjmašīna MILWAUKEE M18 FDD3-0X
- Motors bez oglītēm.
- Spilgts LED darba vietas apgaismojums.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Īpaši kompakta 173 mm gara konstrukcija ļauj strādāt šaurās, grūti pieejamās vietās.
AUTOSTOP™ vadības režīms nodrošina lielāku drošību.
Akumulatora līmeņa indikators rāda atlikušo uzlādes līmeni.
Metāla jostas āķis ļauj ātri un viegli pakārt instrumentu.
Der visi MILWAUKEE 18 V akumulatori un lādētāji.
Specifikācija
| Svars | 2,1 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0–500/ 0–2100 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 16 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 89 mm |
| Maks. griezes moments | 158 Nm |
| Reversa funkcija | Ir |
| Elektroniska bremze | Ir |
| Patrona | 13 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | Jostas āķis, sānu rokturis, koferis |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions









