Daudzfunkcionāls akumulatora sprūdrats MILWAUKEE M12 FPTR-202X
- Pastiprināts mehānisms, liels darbības ātrums un produktivitāte.
- Ideāli piemērots automobiļu mehāniķiem, apkopes un remonta speciālistiem.
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
Apraksts
REDLINK PLUS™ inteliģentā sistēma nodrošina uzlabotu digitālo aizsardzību pret instrumenta un akumulatora pārslodzi un uzlabo noslogotā instrumenta veiktspēju.
REDLITHIUM™ akumulators piedāvā uzlabotu dizainu, elektroniku, konsekventu veiktspēju un ilgāku kalpošanas laiku, ļaujot jums strādāt ilgāk.
Iebūvētā gaisma izgaismo darba zonu, un iebūvētais enerģijas skaitītājs parāda atlikušo darbības laiku.
Augstas kvalitātes gumijotais rokturis ir izturīgs pret koroziju un nodrošina lielāku komfortu.
Piemērots profesionālai lietošanai.
Piemērots visiem Milwaukee 12 V akumulatoriem un lādētājiem.
15 mm galva un pagarinātais korpuss ir ideāli piemēroti grūti aizsniedzamu vietu sasniegšanai.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/4" seškante / 3/8" / 1/4" |
| Svars | 1,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-350 aps./min. |
| Garums | 386 mm |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Maks. griezes moments | 81 Nm |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2 x 2,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis, 3 x uzgaļi (8–15 mm, 16–19 mm, 21 mm), 2 x uzgaļu adapteri (1/4", 3/8"), 1/4" sešstūra uzgaļu turētājs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions










