Akumulatora urbjmašīna MAKITA DF333DZK
- Lieliski der darbam šaurās vietās.
- Gultņu konstrukcija nodrošina instrumenta izturību.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ergonomisks gumijots rokturis.
Darba gaismas diode.
Ērts slēdzis.
Instrumentā un akumulatorā iemontēta elektroniskā aizsardzības sistēma nodrošina instrumenta izslēgšanos, kad uzlādes līmenis nokrities līdz minimumam. Tā tiek taupīts akumulators un paildzināts tā kalpošanas laiks.
Specifikācija
| Svars | 1,1 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0–450 / 0–1700 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 70 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 21 mm |
| Maks. griezes moments | 30 / 14 Nm |
| Patrona | 0,8–10 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 179 x 66 x 209 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | Koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






