Akumulatora trieciena skrūvgriezis MAKITA DTD156Z
- Kompakts un viegls triciena skrūvgriezis ar sešakntes 1/4'' patronu.
- Lietošanā vienkāršs, taču ļoti produktīvs instruments.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
LED darba gaismas diode.
Alumīnija korpuss.
Kompakts un viegls 4 polu motors.
Ātrums regulējams ar slēdzi.
Ergonomisks gumijots rokturis.
Ar pilnībā uzlādētu 5,0 Ah akumulatoru (BL1850B) iespējams ieskrūvēt 560 gab. rupjas vītnes skrūvju 90 mm finierī.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/4" seškante |
| Svars | 1,6 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0–2500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 10 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 103 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 155 Nm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 143 x 79 x 232 mm |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M4–M8 |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5-M14 |
| Rūdīta uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5–M12 |
| Triecieni minūtē | 0–3000 tr./min |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



