Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DLX2423AJ
- Komplektā ietilpst: akumulatora urbjmašīna DDF487, akumulatora trieciena skrūvgriezis DTD157, 2 x 2,0 Ah 18 V akumulatori, ātrais lādētājs- 630718-5, korpuss.
Apraksts
Akumulatora urbjmašīna DDF487
Bezsuku motors
Kompakts izmērs, mazs svars - 1,4 kg
Dubults LED darba zonas apgaismojums
- Aizsardzība pret putekļiem un mitrumu
- Elektroniskā ātruma kontrole
| Akumulators | Li-ion |
| Apgriezienu skaits | 0-500 / 0-1700 aps./min. |
| Svars | 1,4 kg |
| Urbuma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbuma cauruma diametrs kokā | 36 mm |
| Maks. griezes moments | 40 Nm |
| Patrona | 1,5 - 13 mm |
| Izmērs (garums x platums x augstums) | 150x81x248 mm |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 73 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
Akumulatora trieciena skrūvgriezis DTD157
3 trieciena spēka režīmi
Bezsuku motors
Aizsardzība pret putekļiem un mitrumu
- Ergonomisks rokturis
- Ērts un kompakts
| Akumulators | Li-ion |
| Apgriezienu skaits | 0-1300 / 3000 aps./min. |
| Maks. griezes moments | 140 Nm |
| Patrona | 1/4" |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | 133 x 81 x 232 mm |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5-M14 |
| Kustību skaits | 0-2000 / 4100 jud./min. |
| Vibrācijas līmenis | 11,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 106 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Komplekti / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas / Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2 x 2,0 Ah 18 V akumuliatoriai, greitasis įkroviklis 630718-5, lagaminas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







